O rejsach po Wiśle w Warszawie

Atrakcje turystyczne podczas rejsu statkiem po Wiśle w Warszawie

Podczas tej godzinnej wycieczki będziesz miał okazję zobaczyć m.in. panoramy Starego i Nowego Miasta, Centrum Nauki Kopernik, wejście do Portu Czerniakowskiego czy stację wodociągową Gruba Kaśka. W tym czasie będziesz mógł cieszyć się słońcem, wypić herbatę, kawę lub zjeść pyszne polskie jabłka - wszystko w cenie.

Wycieczka jest odpowiednia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności. Czas trwania: 1 godzina Cena: 75 zł. Wycieczka odbywa się od czerwca do września w soboty o godzinie 11:00 i niedziele o godzinie 13:00.

Najpiękniejsze widoki z rejsu statkiem po Wiśle w Warszawie

Podczas rejsu poznasz również walory przyrodnicze i życie kulturalne miasta nad rzeką, zarówno obecnie, jak i w poprzednich czasach.

Podczas tego rejsu dzieci mogą zrobić sobie zdjęcie w zabytkowej sterówce statku w towarzystwie kapitana. Historia opowiadana jest w języku polskim i angielskim, a przewodnik dostosowuje ją do grupy, opisując rolę Wisły w historii Warszawy i Polski oraz opisując zabytki widziane z wody.

Największą jednostką pływającą po Wiśle będzie katamaran mogący pomieścić do 250 osób. Z katamaranu będzie można podziwiać niepowtarzalną perspektywę Warszawy podczas spożywania lunchu lub kolacji w nowoczesnej restauracji. Dostępna będzie również przestrzeń eventowa.

Zabytkowe statki pływające po Wiśle w Warszawie

Mieszkańcy Warszawy po raz kolejny będą mogli doświadczyć statków Loewentin i Werner (każdy mieści do 50 osób). Najnowszym dodatkiem do floty jest Rybak, który może pomieścić do 250 pasażerów. Jest to największa jednostka pływająca obecnie po Wiśle.