Rozkład rejsów po Wiśle w Warszawie

Podczas rejsu po Wiśle jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia, od starych kościołów i katedr po nowe mosty, tereny zielone i nowoczesną architekturę. Rejs po Wiśle to doskonały sposób na zobaczenie najbardziej znanych zabytków Warszawy i jej najbardziej malowniczych zakątków. Możesz zasmakować życia nad rzeką, nie opuszczając miasta. Oto co musisz wiedzieć o rejsach wycieczkowych w Warszawie.

W jakie dni kursują rejsy po Wiśle w Warszawie?

Większość firm wycieczkowych w Warszawie prowadzi rejsy po Wiśle każdego dnia w roku, o każdej godzinie dnia. Jednak najbardziej popularne rejsy to: Rejs Kolacyjny: godz. 19.00. Rejsy standardowe: 10 rano, 14.00 i 19.00. Aby dowiedzieć się, kiedy te rejsy kursują w 2019 roku, można wyszukać w sieci "rejs po Wiśle" lub "rejsy po Wiśle".

Co ile płyną rejsy po Wiśle?

Możesz wziąć tyle rejsów po Wiśle, ile chcesz. Ale możesz nie mieć wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się nimi wszystkimi! Chociaż standardowe rejsy po Wiśle trwają około godziny, możesz wybrać dłuższy rejs, jeśli chcesz. Możesz też wybrać krótszy rejs, jeśli zależy Ci na czasie.

Jaki jest rozkład rejsów w Warszawie?

W Warszawie jest wiele firm wycieczkowych, które oferują rejsy po Wiśle. Możesz dowiedzieć się więcej googlując "rejs po Wiśle". Możesz wybrać pomiędzy standardowym statkiem wycieczkowym a mniejszym. Możesz też wybrać pomiędzy rejsem godzinnym a dwugodzinnym.

Ceny zaczynają się od około 35 zł za osobę. Jeśli chcesz odbyć rejs z różnicą, spróbuj Dinner Cruise - rejs po Wiśle w nocy z kolacją na pokładzie. Rejs ten trwa około 3 godzin. Ceny zaczynają się od około 80 zł za osobę. Jeśli chcesz wziąć udział w imprezie firmowej, możesz wynająć całą łódź dla swojego zespołu.